חזרה

קרן אנה פרנק והקרן החדשה לישראל חתמו על הסכם שותפות שיוחל כבר בשנה הקרובה. במסגרת השותפות החדשה תעניק קרן אנה פרנק מענקים ותמיכה לארגונים ועמותות הנתמכות על ידי הקרן החדשה לישראל.

שיתוף הפעולה של קרן אנה פרנק שנוסדה על ידי אוטו הינרייך פרנק, הניצול היחיד ממשפחת פרנק, עם הקרן החדשה לישראל עתידה לחזק את החברה האזרחית בישראל.

מקרן אנה פרנק נמסר: “אנה השאירה לעולם כולו מסר ברור ביומנה והוא להיאבק נגד כל צורה של גזענות, אנטישמיות, לפעול לחיזוק וקידום זכויות הילד והנשים וליצור חברה צודקת. אנה פרק היא סמל לאנושיות, צדק, סובלנות וקבלת האחר. ערכים אלה הם עמודי התווך בעבודה של הקרן החדשה לישראל בקידום מדינת ישראל לדמוקרטית יותר וחברה ישראלית טובה יותר. השותפות החדשה תוכל לחזק את העבודה בין שתי הקרנות ולהטמיע ערכים אלו בחברה הישראלית”.

מיקי גיצין, מנכ”ל הקרן החדשה לישראל אמר: “זה כבוד גדול עבור הקרן החדשה לישראל לקבל את הבעת האמון של קרן אנה פרנק. שיתוף הפעולה האסטרטגי הזה יעצים את הפעילות שלנו בכל התחומים: מהמאבק לצדק חברתי, דרך קידום חיים משותפים, קידום זכויות נשים, מאבק נגד הגזענות ועוד. השותפות הזאת תיצור חברה ישראלית שיוויונית יותר, ערכית יותר וטובה יותר”.

#כללי