חזרה

תכירו את אסתר סיוון

בהצלחה גדולה לאסתר סיוון שנבחרה לעמוד בראש שתיל. שתיל – Shatil, שמשמש כזרוע הביצועית של הקרן החדשה לישראל, מספק שירות, תמיכה, ייעוץ וקידום עבור ארגונים הפועלים למען שינוי חברתי בישראל.

״אני שמחה ונרגשת לקראת התפקיד, ובעיקר חשה את האחריות הכבדה שעל כתפינו בקרן החדשה לישראל ובשתיל לחיזוק הדמוקרטיה והחברה הישראלית”, אומרת סיוון ומוסיפה: “מקווה לקחת חלק פעיל ולהשפיע על בניית ישראל צודקת ושוויונית יותר, זהו אתגר עצום עבורי״.

סיוון היא עורכת דין ובעלת תואר שני במדיניות ציבורית, ובשני העשורים האחרונים ניהלה והובילה ארגוני חברה אזרחית, תכניות ומיזמים חברתיים. במשך 7 שנים שימשה סיוון כמנכ”לית של ארגון ארגון בזכות – המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות. בשנת 2001 מונתה למנכ”לית הראשונה של עמותת “במקום – מתכננים למען זכויות תכנון”. בתפקידה האחרון הייתה מנהלת תכניות חברה אזרחית ופרויקט “כולאננה” של מכון “מרחבים לקידום חברה אזרחית משותפת”.

מנכ״ל הקרן החדשה לישראל, מיקי גיצין, אמר: ״אסתר היא מנהלת מוערכת ובעלת יכולות גבוהות ומוכחות בשדה השינוי החברתי. אני משוכנע שהרקע המקצועי המגוון והעשיר שאסתר מביאה איתה, והחיבור האישי והטבעי לעשייה ולתפיסת העולם של הקרן החדשה לישראל ושתיל, יסייעו לה רבות בתפקידה החדש כמנהלת שתיל, למען ישראל טובה ושוויונית יותר למען כולנו״.

שמחים על הצטרפותך, אסתר!

#כללי