חזרה

גם נתניהו מתגאה בהישגי הקרן / מיקי גיצין

צילום: באדיבות הארגון

20/07/2017

במיוחד בימים סוערים אלה, אנחנו זקוקים לתמיכתכם בפעילותנו – למען זכויות אדם ואזרח, חברה משותפת ומאבק בגזענות, צדק חברתי, חופש דת וקידום שיח דמוקרטי. מיקי גיצין, המנכ”ל החדש של הקרן החדשה לישראל קורא לכולכן/ם להצטרף אלינו

לאחרונה נכנסתי לתפקידי כמנכ״ל הקרן החדשה לישראל, ואני גאה לעמוד בראש מחנה גדול של אזרחים ואזרחיות שפועלים ופועלות למען ישראל צודקת, שוויונית וטובה יותר לכולנו.

זו תקופה לא קלה, והאתגרים שעומדים לפנינו עצומים, אך אנחנו נכונים להם ועומדים בנחישות מולם. כל יום נחשפים פרטים חדשים על פרשות שחיתות חדשות מסביבתו הקרובה של ראש הממשלה, שתוקף את כל מי שמעז למתוח עליו ביקורת.

בניסיון נואש להסיט את הדיון הציבורי מאותן פרשות, האשימו נתניהו ושליחיו את הקרן החדשה לישראל במימון ההפגנות בפתח תקווה נגד היועץ המשפטי לממשלה. היינו בהחלט שוקלים בחיוב לתמוך באותן הפגנות – כפי שתמכנו בעבר במחאות ציבוריות רבות שנועדו לעמוד על זכויות מיעוטים מופלים ומקופחים- אך אין זה המצב במקרה זה, וטענתו של ראש הממשלה נועדה לעשות דה-לגיטימציה למפגינים שדורשים להילחם בשחיתות.

מול מציאות קשה ומפלגת זו איננו מורידים את הראש, אלא פועלים ביתר שאת כדי להגן על הערכים היקרים ללבנו, וכדי לשמור על הדמוקרטיה הישראלית מול הסכנות המאיימות עליה. המציאות מוכיחה שאנחנו ננצח. כל יום אזרחים ואזרחיות נאבקים על דמותה של המדינה, ויותר ויותר אנשים לוקחים אחריות ומתקוממים נגד השחיתות הפושה פה.

לכן, במיוחד בימים סוערים אלה, אנחנו זקוקים לתמיכתכם בפעילותנו – למען זכויות אדם ואזרח, חברה משותפת ומאבק בגזענות, צדק חברתי, חופש דת וקידום שיח דמוקרטי. אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו, לצרף גם את חבריכם, לתרום לנו ולחזק אותנו. ישראל שייכת לאזרחיה, תומכי הדמוקרטיה ושלטון החוק מימין ומשמאל המאמינים שכל בני האדם נבראו בצלם, ואסור לתת לאף אחד לקחת אותה מאיתנו. כי ישראל זה אנחנו

שלכם,

מיקי גיצין

מנכ״ל הקרן החדשה לישראל

#כללי