סרטון חדש לכבוד יום זכויות האדם הבינלאומי

  • 12/12/2016

 

חופש. קיום בכבוד. שייכות. שוויון. נגישות. צדק. אלו לא סתם מילים – אלו הזכויות הבסיסיות של כולנו: יהודים וערבים, עולים וותיקים, מהמרכז ומהפריפריה, ילדים, אנשים עם מוגבלויות, להט"בים, מבקשי מקלט, נשים וקשישים. זה כל-כך פשוט. כל ילד מבין זאת. אבל זה לא מובן מאליו.

זכויות אדם של מיעוטים ואוכלוסיות מוחלשות מופרות בישראל בקביעות, וארגוני זכויות האדם המובילים בישראל, בהם אנחנו גאים לתמוך, נמצאים תחת מתקפה קשה ומתמשכת. לכן, ביום זכויות האדם הבינלאומי, אנחנו מבקשים להודות לארגונים ופעילים שמקדישים את כל זמנם ומרצם כדי לדאוג לזכויות של כולנו, גם כשהם סופגים השמצות ארסיות ואיומים בוטים.

 

אנחנו בקרן החדשה לישראל מודים לארגוני זכויות האדם על עבודת הקודש ותרומתם לחיזוק החופש וצלם האנוש שלנו. כי ישראל זה אנחנו.   

 

לחצו כאן לצפייה בסרטון

תגיות:

להיות מעודכן זה להשפיע
 

הרשמ/י לניוזלטר של הקרן, התעדכנ/י בחדשות ובפעילויות הקרן, קח/י חלק פעיל במאבק על שמירת אופיה הדמוקרטי של ישראל וסייע לנו ליצור חברה פלורליסטית וצודקת יותר. 


  • lonis

רבים בישראל המזדהים עם ערכי הדמוקרטיה, נחרדים מול המתקפה הברוטלית על הערכים הללו מצד הממשל וקבוצות אנטי-דמוקרטיות וגזעניות. הקמפיין "לא נסתום את הפה" הוא קריאה ציבורית לכל אותם רבים, לעשות מעשה ולשנות מציאות